Изберете вашата страна или регион.

Close
Впиши се Регистрирам Електронна поща:Info@infinite-electronic.hk
0 Item(s)

Кабелни сглобки

Препоръчителни производители

Pomona Electronics
- Pomona Electronics е водещ световен доставчик на аксесоари за свързване на електронни тестови уреди. Проектирани за широка гама от приложения за изпитване и проектиране, ...детайли
  • 6534 6534 Pomona Electronics описание:KIT BNC COAXIAL TEST LEADS 7PCS
Rosenberger
- Розенбергер е иновативен световен лидер в областта на RF технологиите с международно присъствие. Името на Rosenberger е както качество, така и най-съвременна технология...детайли
  • VA41-TP-2.40-60 VA41-TP-2.40-60 Rosenberger описание:PRECISION 2.40 TESTCABLESET VA
  • VA40-TP-W-60 VA40-TP-W-60 Rosenberger описание:PRECISION 2.92/SL TESTCABLESET V
  • VA26-NM-NM-60 VA26-NM-NM-60 Rosenberger описание:PRECISION N TYPE TESTCABLESET VA
  • VA41-TP-W-60 VA41-TP-W-60 Rosenberger описание:PRECISION 2.40/SL TESTCABLESET V
Agastat Relays / TE Connectivity
- TE Connectivity Ltd. (NYSE: TEL), официално Tyco Electronics, е глобален технологичен лидер на стойност 12 милиарда долара. Нашата свързаност и сензоррешенията са от съществено значение...детайли
  • 1828868-3 1828868-3 Agastat Relays / TE Connectivity описание:CABLE LC 62.5/125 TEST KIT LC/LC
  • 1828869-3 1828869-3 Agastat Relays / TE Connectivity описание:CABLE LC SM TEST KIT LC/LC
  • 1828869-2 1828869-2 Agastat Relays / TE Connectivity описание:CABLE LC SM TEST KIT LC/ST
  • 1828869-1 1828869-1 Agastat Relays / TE Connectivity описание:CABLE LC SM TEST KIT LC/SC
25 related products
1
6534
6534
Производители: Pomona Electronics
описание: KIT BNC COAXIAL TEST LEADS 7PCS
В наличност: 890 pcs
Изтегляне: 6534.pdf
RFQ
VA41-TP-2.40-60
VA41-TP-2.40-60
Производители: Rosenberger
описание: PRECISION 2.40 TESTCABLESET VA
В наличност: 22 pcs
Изтегляне: VA41-TP-2.40-60.pdf
RFQ
VA40-TP-W-60
VA40-TP-W-60
Производители: Rosenberger
описание: PRECISION 2.92/SL TESTCABLESET V
В наличност: 28 pcs
Изтегляне: VA40-TP-W-60.pdf
RFQ
1828868-3
1828868-3
Производители: Agastat Relays / TE Connectivity
описание: CABLE LC 62.5/125 TEST KIT LC/LC
В наличност: 281 pcs
Изтегляне: 1828868-3.pdf
RFQ
VA26-NM-NM-60
VA26-NM-NM-60
Производители: Rosenberger
описание: PRECISION N TYPE TESTCABLESET VA
В наличност: 30 pcs
Изтегляне: VA26-NM-NM-60.pdf
RFQ
1828869-3
1828869-3
Производители: Agastat Relays / TE Connectivity
описание: CABLE LC SM TEST KIT LC/LC
В наличност: 233 pcs
Изтегляне: 1828869-3.pdf
RFQ
1828869-2
1828869-2
Производители: Agastat Relays / TE Connectivity
описание: CABLE LC SM TEST KIT LC/ST
В наличност: 301 pcs
Изтегляне: 1828869-2.pdf
RFQ
VA41-TP-W-60
VA41-TP-W-60
Производители: Rosenberger
описание: PRECISION 2.40/SL TESTCABLESET V
В наличност: 25 pcs
Изтегляне: VA41-TP-W-60.pdf
RFQ
VA26-TP-3.50-60
VA26-TP-3.50-60
Производители: Rosenberger
описание: PRECISION 3.50 TESTCABLESET VA
В наличност: 28 pcs
Изтегляне: VA26-TP-3.50-60.pdf
RFQ
1828869-1
1828869-1
Производители: Agastat Relays / TE Connectivity
описание: CABLE LC SM TEST KIT LC/SC
В наличност: 299 pcs
Изтегляне: 1828869-1.pdf
RFQ
VA50-TP-2.40-60
VA50-TP-2.40-60
Производители: Rosenberger
описание: PRECISION 2.40 TESTCABLESET VA
В наличност: 22 pcs
Изтегляне: VA50-TP-2.40-60.pdf
RFQ
VA26-PC7-PC7-60
VA26-PC7-PC7-60
Производители: Rosenberger
описание: PRECISION 7 TESTCABLESET VA
В наличност: 30 pcs
Изтегляне: VA26-PC7-PC7-60.pdf
RFQ
1828867-2
1828867-2
Производители: Agastat Relays / TE Connectivity
описание: CABLE LC 50/125 TEST KIT LC/ST
В наличност: 237 pcs
Изтегляне: 1828867-2.pdf
RFQ
1828867-1
1828867-1
Производители: Agastat Relays / TE Connectivity
описание: CABLE LC 50/125 TEST KIT LC/SC
В наличност: 232 pcs
Изтегляне: 1828867-1.pdf
RFQ
VA75A-NM-NM-60
VA75A-NM-NM-60
Производители: Rosenberger
описание: TESTCABLESET VA
В наличност: 29 pcs
Изтегляне: VA75A-NM-NM-60.pdf
RFQ
VA26-TP-PC7-60
VA26-TP-PC7-60
Производители: Rosenberger
описание: PRECISION 3.50/7 TESTCABLESET VA
В наличност: 34 pcs
Изтегляне: VA26-TP-PC7-60.pdf
RFQ
1828868-1
1828868-1
Производители: Agastat Relays / TE Connectivity
описание: CABLE LC 62.5/125 TEST KIT LC/SC
В наличност: 289 pcs
Изтегляне: 1828868-1.pdf
RFQ
1828868-2
1828868-2
Производители: Agastat Relays / TE Connectivity
описание: CABLE LC 62.5/125 TEST KIT LC/ST
В наличност: 286 pcs
Изтегляне: 1828868-2.pdf
RFQ
VA26-TP-W-60
VA26-TP-W-60
Производители: Rosenberger
описание: PRECISION 3.50/SL TESTCABLESET V
В наличност: 34 pcs
Изтегляне: VA26-TP-W-60.pdf
RFQ
VA26-3.50M-3.50F-60
VA26-3.50M-3.50F-60
Производители: Rosenberger
описание: PRECISION 3.50 TESTCABLESET VA
В наличност: 30 pcs
Изтегляне: VA26-3.50M-3.50F-60.pdf
RFQ
VA41-TP-2.92-60
VA41-TP-2.92-60
Производители: Rosenberger
описание: PRECISION 2.40/2.92 TESTCABLESET
В наличност: 27 pcs
Изтегляне: VA41-TP-2.92-60.pdf
RFQ
VA26-TP-N-60
VA26-TP-N-60
Производители: Rosenberger
описание: PRECISION 3.50/N TYPE TESTCABLES
В наличност: 34 pcs
Изтегляне: VA26-TP-N-60.pdf
RFQ
VA70-TP-1.85-60
VA70-TP-1.85-60
Производители: Rosenberger
описание: 1.85 KIT TESTCABLESET VA
В наличност: 12 pcs
Изтегляне: VA70-TP-1.85-60.pdf
RFQ
VA40-TP-2.92-60
VA40-TP-2.92-60
Производители: Rosenberger
описание: PRECISION 2.92 TESTCABLESET VA
В наличност: 25 pcs
Изтегляне: VA40-TP-2.92-60.pdf
RFQ
VA75-NM-NM-60
VA75-NM-NM-60
Производители: Rosenberger
описание: PRECISION N TYPE TESTCABLESET VA
В наличност: 6384 pcs
Изтегляне: VA75-NM-NM-60.pdf
RFQ
25 related products
1